Několik řádků…

Pohled na krásné věci není cizí nikomu z nás. Nekonečné možnosti kombinací materiálů, tvarů a barev mě usadily k rýsovacímu stolu designéra interiérů. Po letech odříkání ve školní lavici jsem vyrazila za poznáním krás světa. S kufry plnými inspirace a jako certifikovaná dekoratérka ASP jsem se vrátila ze Spojených států. Posledním krůčkem k vysněnému povolání bylo studium interiérového designu na umělecké škole AVE ART v Ostravě.

Když zrovna neřeším hlavolamy svých klientů, jsem pirátkou nákupních center. Design si tak držím na obzoru a navíc se mi občas podaří vylovit i poklad z hlubin regálů. Někdy se vracím s nepořízenou. V takovém případě usednu za šicí stroj nebo malířský stojan a s chutí se pustím do tvorby bytových artefaktů pro jedinečnost nového interiéru.

Můj přístup

Každý nový projekt je pro mě procesem hledání. Snažím se nalézt rovnováhu mezi možnostmi prostoru, představami a potřebami klienta. Můj přístup ke každé proměně bydlení je neměnný. Individuální a kreativní řešení s úsměvem ve tváři klienta na konci projektu je kostrou každého návrhu.

Poděkování

Všem mým klientům se kterými  jsem dosud mohla spolupracovat. Zároveň se těším na zadání nových klientů, která pro mne budou inspirací, motivací a výzvou.