Vhodně zvolené bytové doplňky jsou jednou z hlavních ingrediencí pohodlného a spokojeného bydlení. Koberec, osvětlení, dekorativní polštář nebo obraz jsou stručným výčtem doplňků, které významnou měrou dotvářejí celkový dojem z interiéru.

Jak vybírat bytové doplňky?

Bytové doplňky v eklektickém interiéru

Některé zklamu. Žádná zaručeně funkční příručka jak “vyzdobit” obývací pokoj nebo ložnici neexistuje. Alespoň ke mě se tedy dosud nedostala :-) Každá návštěva obchodu s doplňky je individuální záležitostí. Zákazník se při ní řídí vlastními pocity a představou. V mnoha případech je tedy úloha interiérového designéra nebo dekoratéra nezastupitelná.

Doplňky šité na míru vašemu interiéru

Jediná návštěva krámku, e-shopu nebo obchodního domu s  bytovými doplňky k zútulnění bydlení mnohdy nestačí. Proto svým klientům ke každému návrhu vytvořím personalizovaný nákupní seznam doplňků a dekorací. Alternativou je možnost asistovaného nákupu.

Pokud však dekorativní polštář, obraz, osvětlení nebo čelo postele nemůžu sehnat v požadované barvě či rozměru, sama jej ušiji, namaluji nebo vyrobím. Takto vlastnoručně vyrobený prvek dodá interiéru klienta na jedinečnosti a zároveň je mým osobním podpisem.