Svižně do vytouženého finále. Rychvaldskému rodinnému sídlu Gabky a Kuby scházelo po měsících spolupráce jediné – vytvořit noční zónu v patře jejich domu. Z chodby, která díky obnažené kabeláži dlouhou dobu připomínala spíše drátenickou dílu, měla vzniknout pomyslná křižovatka pro ta nejhladší přistání po vypětí náročných pracovních dní.

Interiérové souřadnice do navigace ke správné atmosféře a odpočinku bylo potřeba přenést mezi čtyři holé stěny budoucí ložnice. Relaxace z navržené koláže jen čišela. Elementy jako přírodně působící zakázkový nábytek, pohodlné lůžkoviny v klidných zemitých odstínech, zatemňovací závěsy nebo jednoduchá zlatá tapeta na stěně za postelí během realizace vykrystalizovaly v optimální líbivý mix.

Developeři za sebou skoro vždy zanechají drobné nedokonalosti a kiksy. Nervydrasájící předsíň v přízemí jsem dokázala zkrotit. Domyslet nedotaženou spojovací chodbu pod střechou už taková stavební “podpásovka” nebyla. Při konzultacích nám vystačil svinovací metr, několik vzorníků tapet a dekorů lamina.

Bylo nad slunce jasné, že veškeré zařízení bude nutné podřídit barvám dveří a obložek dříve namontovaných stavitelem domu. Geometrickou tapetu s doteky černé doplňuje komoda s vkusnými dekoracemi v černo-zlaté kombinaci. Všechny ty nevzhledné, ze stěn trčící dráty a kabely naplnily své poslání. Ve spolupráci s decentními nástěnnými lampičkami konečně majitele zásobují tou správnou domácí pohodou. 

FOTOGALERIE/ PO

FOTOGALERIE/ PŘED